Biz Kimiz

“Hayal Edileni Değil, Hayal Ettiğinizi Gerçekleştiriyoruz”

CMT Yapı, yola çıktığında yanında taşıdığı yenilikçi kavramını, teknolojik desteği, özgün ruhu ve kişiye özel yapı anlayışını bugün hala koruyor, her projesinde bir kez daha gösteriyor. CMT Yapı, inşaat sektörüne küçük/orta/büyük ölçekli işler gerçekleştirmek için adım atmış, çok yönlü ve gelişmiş şirket özelliklerine sahiptir. CMT markasıyla inşa edilmiş projeler, sektörün gelişimine katkı sağlıyor, kişiye özel çözümler sunduğunu gösteriyor.

“Hayal edileni değil hayal ettiğinizi gerçekleştiriyoruz” mottosuyla yola çıkan firmamız, bugün geldiği noktada büyük ölçekli projeler hazırlıyor, aranılan inşaat firmaları arasında gösteriliyor. İnsanların yaşayacağı alanı belirleyebilmesi gerektiğine inanan firmamız, beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda projeler gerçekleştiriyor. İnşaat teknolojilerini yakından takip eden ve yenilikleri projelerinde yansıtan CMT Yapı, bugün saygın bir inşaat firması olarak anılıyor.

CMT Yapı, sektörü çok yakından irdeliyor ve yeri geldiğinde yenilikleriyle sektörde öncü adımlar atıyor. Her yeni projede daha işlevsel detaylara önem veren firma, konforlu ve ergonomik yaşamı önemseyen huzurlu projeler inşa ediyor. Türkiye’nin mimari çizgisini gün geçtikçe ileri seviyeye taşıyan firmalardan biri olan CMT Yapı, zamanında ve beklentileri karşılayan projeler teslim ediyor.

Hizmetlerimiz arasında; villa projeleri, konut projeleri, konak projeleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, taahhütlü hizmetler yer alıyor. Firmamız taahhütlü çalışmalarında zamanında teslim yapmaya özen gösteriyor, müşterinin maddi – manevi kayıplar yaşamasını önlüyor.

Vizyonumuz

Estetik mimariye uygun, ergonomik yapıda, işlevsel tasarımlar oluşturmak; kaliteden ve müşteri taleplerinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlayacak projeler inşa etmektir.

Suspendisse lectus leo, consectetur in tempor sit amet, placerat quis neque. Etiam luctus porttitor lorem, sed suscipit est rutrum non. Curabitur lobortis nisl a enim congue semper. Aenean commodo ultrices imperdiet. Vestibulum ut justo vel sapien venenatis tincidunt.

Misyonumuz

Türkiye’deki inşaat sektöründe kaliteli, dürüst, güvenilir, prensip sahibi ve insan yaşamına önem veren bir firma olarak yer almak; çalışma standartlarını daima üst seviyede tutarak çevreye, mimari düzene ve müşteri memnuniyetine dair sorumluluklarımızı layığıyla gerçekleştirmektir.